2950 LAWRENCE DR

MELBOURNE, Florida 32901 · Brevard County · Parcel 28 3711-28-B-34

$36 910
Assessed Value
$101 890
Market Value
Annual Tax
$11 910
Taxable Value
Ownership
OwnerHill Sytina
Mailing Address2950 Lawrence DR Melbourne FL 32901
Property Details
Year Built1957
Living Area1 064 sq ft
Lot Size6 098 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$16 000
Just (Market) Value$101 890
Assessed Value$36 910
Exemptions-$25 000
Taxable Value$11 910